| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v-ati sarutat prima data? Eu la 13 si a fost un sentiment frumos si este bine ce am facut? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

La 8 ani laughing Eu de mica ma pupam cu baietiihee hee Practic nici nu prea stiam ce faceam dar ma luam si eu dupa el,cateodata cand suntem singuri afara (ca e vecina'miu) mai imi aduce aminte "Mai sti cand..." laughing Mdaa...a fost placut, in spatele casei mele, si mai tin minte cand m-am "mozolit" cu el in camera lui, ne uitam la un film u Scooby-Doo.hee hee
In fine deci practic nu e nimic rau ce ai facut, traim in secolul 21 laughing Acum "la moda" straight face e sa e culci cu"partenerul/partenera" de la 11 ani! straight face

6 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Eu sunt baiat si prima oara m-am sarutat pe buze la 14 ani, bine inteles, cu prietena mea.

| Chawki a răspuns:

La 14 ani, stil pisica laughing

| qLalith a răspuns:

Doamne.Este doar un sărut.Nu mori.laughing) Adică, în secolul ăsta, mai nou copilele de 12 ani se dezvirginează, deci un sărut la 13 ani, este ca şi când rămâi virgină până la 18 ani.Deci e foarte okei.

| Iulia_Avram_1994 a răspuns:

Eu la 11(stiu ca e cam ciudat dar a fost fara intentie, pur si simplu el a venit m-a sarutat si plecat)dar a fost super.Si nu e nimic rau in astawinking

| miuna10 a răspuns:

Buna!
eu am avut mai multe prime saruturi!
LOL ca este bine ca te-ai sarutat!
nu te speria ca nu pacesti nimic!

| selenagomezro a răspuns:

Eu la 17 ani a fost primul sarut si de atunci sarut aceleas buze iar acum suntem casatoriti. Nu stiu cum e la 13 ani pentru ca eu pe atunci ma consideram un copil inca si nu ma gandeam la baietii, aveam alte preocupari.