| George55 a întrebat:

La ce varsta vati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| andrasstefan a răspuns:

La 22 de ani si acum am 25 si am facut-o de 2 ori sau de 5 ori, dar imi pare rau.sincer nu merita sa iti incepi viata sexuala decit dupa casatorie.din experienta mea zic sincer ca merita asteptarea.ma gasesti pe mesenger:numaisuntsingur. b bafta colega

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Atunci când ştiam că se pune cratimă între,, v" şi,, aţi".

| username23 a răspuns:

Daca te intreseaza asa de tare detalii din viata altora, la 15. Funda?

| Marynna a răspuns:

In ziua in care m-am nascutlaughing)))

Ce sa mai astept pana la un an, e deja tarziurolling on the floor

| Forevăr a răspuns:

La 2 ani rolling on the floor))
intai invata sa scrii happy

| deea89 a răspuns:

La varsta de aproape 20 de ani.Imi pare cam rau dar asta este.Nu mor eu din cauza asta. Data viitoare o sa am mai multa grija.

| wzz a răspuns:

La 10 ani dar n-am cu ce.

| Isabela_6206 a răspuns:

Eu la 17 ani.

| zuzy95 a răspuns: