| AlexaEly97 a întrebat:

La ce varsta vi-se pare normal ca o fata sa isi inceapa viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Când corpul este dezvoltat încât să se supună sexualităţii. Deci pe la majorat sau după el. În nici un caz între vârste de genul 10-17. Însă, este riscul fiecăruia.

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

După 18 ani.

| mona a răspuns:

Dupa 18 ani

| MioaraParalescu a răspuns:

11-12 cam asa

| AlexaEly97 explică (pentru MioaraParalescu):

11? tu ai facut la 11?

| MioaraParalescu a răspuns (pentru AlexaEly97):

La 11 jumate ca sa fiu mai exacti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Eee pă dracu', unele la 11 ani nici menstruație nu am și te gândești că e normal să înceapă de pe atunci? Eu la vârsta aia credeam că sexul se face prin sărut sau ceva asemănător și tu deja vorbești de chestii serioase...

| MioaraParalescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai prins in sfarsit ca am mintit laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Faza e că unii sunt atât de... neexperimentați și pot crede.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Când vrea.
La 16 sau 18 e total legal.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se simte pregatita, in general pe la 17-18 sau mai mare.

| KooKoo a răspuns:

| Inovssakura a răspuns:

Mi se pare normal după 16

| Maj3stic a răspuns:

13 14

| drogh a răspuns (pentru Maj3stic):

Să înţeleg că atunci ai avut prima încercare? Sau este un răspuns dat doar în glumă?

| Maj3stic a răspuns (pentru drogh):

Depinde de cum te simti de ce pofte ai daca intelegi si da atunci am avut

| drogh a răspuns (pentru Maj3stic):

Este corect, însă este mult prea devreme. Poftele se pot potoli. Unele.Dar dacă asta a fost alegerea ta.happy Nu ii nimichee hee

| darius1001 a răspuns:

De la 16 18 ani

| nykwmyhay a răspuns:

De la 11 ani acum trebuia sa ai si bibic