| kristal a întrebat:

La dezviriginare iti trebuie prezervativ adica ramai insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, iti trebuie prezervativ. Riscul de sarcina este maxim la dezvirginare.

| ana_2556 a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata

| alexutza003 a răspuns:

Da normal ca iti trebuie prezervativ nu conteaza daca este pentru prima data ai sanse foarte mari sa ramai insarcinata

| mdany a răspuns:

Cand o fata are primul act sexual baiatul ca are ca nu are prezervativ fata e dezvirginata,indiferent de loc, timp, si.etc.Si daca o mai si face fara prezervativ risca sa ramana insarcinata.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Normal!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Tu o data zici ca ai 14 ani o data zici ca ai 16rolling on the floorrolling on the floor

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da ce tie iti mai trebuie? ca nu mai esti virgina de la 1o ani happy

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, da prezervativ iti trebuie deoarece la dezvirginare sansele sa ramai gravida sunt mai mari.dar prezervativ iti trebuie la orice contact sexual deoarece in masura de 90 % te protejaza de boli cu transmitere sexuala.Bafta

| TeooTeo a răspuns:

Daca vrei sa intreti relatii sexuale iti trebuie prezervativ ca sa nu ramai insarcitana
daca vrei sa ramai nu iti trebuie prezerv.
byelove struck