| marian888 a întrebat:

La fete conteaza cat o are baiatu? am auzit la alte fete ca nu conteaza, ca si cu 10 cm se simt bine e adevarat? si pentru fete acum o intrebare cum credeti ca trebuie sa fie penisul unuia cu care urmeaza sa faceti sex, cum e mai bine pentru voi, mai lunga, mai groasa, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca destul de mare sa-ti patrunda pina in creierul ala, care presupun ca-l ai totusi, in asa fel incit sa nu mai afisezi asa ceva in direct nenorocitule...

18 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Thoamneee straight face
ce idiot rolling on the floor
degeaba o ai mare daca in cap nu ai nimic laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Esti culmea, cum poti gîndi sa pui o asemenea întrebare?

| CrucifiedCountess a răspuns:

46 cu 5 blaaaaaaaaaa

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sau 24 cu 6eeeeeeeeee

| Guitarlove a răspuns:

Doamne, ce e cu preocuparile astea? De unde veniti? Zau! Ma uimiti pe zi ce trece... oh go on

| silvio a răspuns:

@marian888 nu te supara pe astia de se iau de tine
tu esti nevinovat, esti de compatimit saracul de tine, daca atat te duce capul
imi permit un sfat: paraseste-ne acum, cat esti in glorie!

| silvio a răspuns:

Imi pare rau ca ti-am raspuns, de fapt cei ca tine trebuie ignorati

| andreea8888 a răspuns:

In privinta limbajului, ti-as recomanda cateva vieti de gramatica, iar raspunsul intrebarii tale easte urmatorul:poti avea orice marime, femeia este satisfacuta in proportie de 80% de nivelul inteligentei, nicidecum al penisului!
Nu ar fi rau sa iti revizuiesti putin vocabularul, deoarece poate fi adecvat intre amici dar nu in public!

| cîrne a răspuns:

Sincer, n-am mai ras de mult atat. ori esti dobitoc, ori n-aveai ce face si te plictiseai.inclin spre prima

| dyanna a răspuns:

Raluca a luat vacanta? thinking
Cat despre tine...eu cred ca ai nevoie de un psihiatru.
De unde veniti fratilor? Mai sunteti multi?

| hanry a răspuns:

P. a=penis daca nu stiai capis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ ca ai postat si de doua ori, asta dupa ce ca habar ai de limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai proasta satului? asa se scrie? mai cu perdea nu poti? nu stii ca-i mai zice si penis? care este tot un fel de p. a da mai mica decat a noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva reguli dupa care sa fi recunoscut pe site, iti poti schimba niku in "pornache", la avatar poti pune un cap de penis.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu, nu stiu cum ti-a ajuns mesajul pe site laughing dar mi-am fagaduit sa nu-mi bat joc de nimeni straight face asa ca eu iti raspund simplu la intrebare.Sa fie lunga, dar nu de 50 de cm, catre 25, 26 e bine, e perfeeeeeect.Nu prea groasa, potrivit, acum ce detalii sa stiu sa-ti dau? Mai subtire putin decat o umbrela din aia mica, stransa. Acuma serios?!? Cui i-ar placea una mica de 6, 7 cm? Sau 2, 3 cum am citit ca ar avea-o cineva aici pe sitehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru unele conteaza, pentru unele mai putin.majoritatea nu le prea intereseaza, decat ca ea sa fie buna la pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, un sfat: ia cartea de limba romana si citeste-o.

| andy_9236 a răspuns:

Da ce aveti cu bietul baiat. A intrebat si el ceva. Nu va comvine nu raspundeti. daca nu ereati interesati nu raspundeati zic eu!