| ClaudiaMihaelaAnonima a întrebat:

La inceput e bine in asa zisa relatie, te vezi cu el, dupa apare sexul, care strica tot si uite asa simplu pleaca ca e de ajuns chestia asta, ce se intelege din asta?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar iti place drama nu? Nu ai sta cu un baiat care sa te iubesca cu adv si cu badboy de astia

| Violleta2022 a răspuns:

Cand intri in relatii cu persoane dubioase sau curvari, este evident ca sexul va deveni problema principala in relatie.
Cand cauti un baiat cuminte si linistit unde exista dragoste reciproca, se pot face compromisuri si astepta, pana la nunta, sau pana cand fata este pregatita de sex.

| mihai69 a răspuns:

Se înțelege clar ca lumina zilei că a obținut fix ceea ce a dorit și a plecat să mai caute și în alte părți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ești o alta victima adăugată în palmaresul lui.

| MValentin a răspuns:

O sa iti dau prin exemplu din nou, cum dau majoritatea raspunsurilor... In cazul meu am avut o relatie cu ea de 1 an si nu ne-am atins deloc. Astfel dupa un 1 am ajuns la momentul acesta si a intervenit sexul si nimic nu s-a schimbat dupa ba din contra.
Prin iubire intervine sexul, nu prin sex intervine iubirea sa pot sa zic asa. Inseamna ca omul nu... a simtit chiar 100% ce e cu el si trebuie sa-i comunici

Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sincera sa fiu intr o relatie daca a trecut ceva timp este normal sa iti propuna sa faceti sex, daca tu nu vrei isi gaseste pe altcineva, nu ma refer acum la toti barbatii dar majoritatea asa fac.Priveste partea buna a lucrurilor macar a fost prompt si ti a spus la obiect si a plecat decat sa fi ramas cu tine in relatie si pe la spate sa te insele, eu asa percep treaba.

| Ely1234567 a răspuns:

Înseamnă că nu este iubire adevărată. Dacă ar fi iubire adevărată nu ar pleca niciodată de lângă persoana iubita...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ca doar te a folosit