| Nextone a întrebat:

Cum va comportati intr-o relatie atunci cand apare o asa zisa rivala?happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-mi schimb comportamentul,sunt calma si par relaxata,poate doar din rasul putin nervos sa inteleaga cineva ca sunt putin agitata...
In rest,pace si liniste.
Nu dau nimanui,niciodata satisfactia sa ma vada sau sa ma simta geloasa...
Omul gelos e slab si usor de manevrat, nu mai gandeste, nu mai vede.Aiureaza.
Deci,fii calma, chiar daca pe dinauntru mori incet.

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Renunţ,pur şi simplu...De fiecare dată când îmi place un băiat, apare o anume " ea " şi îmi răpeşte tot ce mi-am dorit vreodată.Dar acum nu mai vreau să mă implic.Mi-e teamă să nu se repete povestea...

| Ririru a răspuns:

Pai, eu am fost despartita de iubitul meu 3 luni. Timp in care a fost cu una, vreo 2 saptamani. Am incercat sa vorbesc cu el sa ne impacam, nici vorba. Asa ca... l-am ignorat o perioada. Apoi, am inceput sa vorbim din nou. Si papa a fost cealalta! :*.

Acum, cred ca as face orice sa-i arat ca ce-i al meu, al meu ramane. happy

| Ivallll a răspuns:

O distrug... laughing) ma asigur ca dispare din peisajlaughing chiar acum ma ocup de unalaughingbig grinbatting eyelashes decat sa stai si aia sa actioneze mai bine actionezi tu... happy e doar o pareretongue

| yuhuu a răspuns:

Pfuu...saraca, nici nu stie ce'o asteapta!

| yuhuu a răspuns:

Fi tu calma si nu baga in seama si sa vezi cum devine aventura 'stabila' si tu devi 'fosta'... daca sti ca ai pentru ce, merita sa lupti pana la capat! iar daca el ia decizia asta in final,. atunci inseamna ca, chiar nu a meritat! deci daca'ti simti relatia amenintata, merita sa lupti pentru iubitul tau...pana la proba contrarie!winking

| Ciupiiiiiiii a răspuns:

Din moment ce tu esti iubita lui.ai o anumita superioritate.pentru ca multi baieti isi iau o a doua persoana ca. aventura.dar fii sigura ca va ramane cu tine.:* tu fii calma.si nu baga in seama.big grin