| DroGhy a întrebat:

La investigare cum afla ei cu cine sa culcat fata respectiva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cit mai repede cu atit este mai concludent.Situatia difera in functie de caz, dar cu siguranta se poate afla si dupa saptamani sau chiar luni de zile.Numai bine.

7 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Impartind din miercuri o sticla de Pepsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin proba ADN.Sint teste specifice.

| DroGhy explică (pentru anonim_4396):

Si cat timp are la dispozitie pentru a lua probele... Voi restul sunteti prosti... daca nu stiti despre ce e vorba puteti sa va tineti gura. E vb de o ruda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DroGhy):

Cu cit mai repede cu atit este mai concludent.Situatia difera in functie de caz, dar cu siguranta se poate afla si dupa saptamani sau chiar luni de zile.Numai bine.

| LaNaibaa a răspuns:

LOL loser

o intreaba tongue laughing

| ZiZan a răspuns:

Te refereai daca isi da seama ca mai e virgina sau cum?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Alinuta2000 a răspuns:

Droghy, intrebarea ta e irelevnta laughing