| anonim_4396 a întrebat:

La lungimea penisului de 14-15cm si o circuferinta de 10-11cm ce dimensiune la prezervativ este cea mai ok?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care penisul are circumferinta de 10-11 cm, marimea prezervativului potrivit poate fi cel de marimea cat mai apropiata de 50. Prima data se cumpara 3 prezervative care sunt de marime succesiva ca de ex : 48, 50, 52 si prin probarea celor 3 marimi diferite se va determina marimea prezervativului care se potriveste ''manusa'' pe penisul respectiv. Spor la munca. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca 56 ar fi ok, daca face cute, atunci incearca de 53. Ideea e sa adere intim la tegument, dar sa nu incomodeze. Cel mai bine e sa experimentezi si sa tragi tu concluziile

| ady18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! Este posibil ca, capul sa ma usture din cauza prezervativului? Ca daca il ating cu degetul ma doare asa

| anonim_4396 explică (pentru ady18):

Inseamna ca e sensibil, e bine. N-are de ce sa te doara in plus fata de cat te-ar durea in mod normal, dar unele lucruri se fac din placere, nu?winking

| ady18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, mersi! happy