| anonim_4396 a întrebat:

La masturbare excesivă este cel mai bine sa te opreşti din masturbare? Sau nu te ajută cu nimic?
Daca contează vârstă am 16 ani, daca nu, nu

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca trebuie sa te opresti la un moment dat. Adevarata placere ti-o da sexul cu o fata nu frecatul sculei. Daca te masturbezi excesiv posibil sa te rogi de ea(scula) sa se ridice cand esti cu o fata.

| Vegeta07 a răspuns (pentru darrio2007):

Da scula isi va reveni macar?

| doctorandus a răspuns (pentru Vegeta07):

Diagnosticul de masturbare excesiva il poate pune doar un medic, de preferinta sexolog.

| Kira5854 a răspuns:

Cauta-ti o prietena si fa sex.

| Vegeta07 a răspuns (pentru Kira5854):

Da
Dar faza e ca... M'am cam masturbat ca nu prea pot sa o mai tin in erecţie mult timp
Acum tot ce fac e sa ma duc la sala si sa uit de masturbare, porno, etc.
big grin

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

Dai cum iti place mai mult!