| anonim_4396 a întrebat:

La o colega ii place de un coleg, iar lui de ea! Nu e mare lucru da nimeni nu recunoaste (nimeni nu recunoaste dintre ei)...Cum sa o conving sa recunoasca sau pe el, ca sunt prietena cu amandoi happy

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Nu vor sa recunoaca?hee hee daca in clasa exista mai multi colegi care banuiesc de relatii asta a lor, aman2 ar trebui sa afirme : si ce daca? doar nu e treaba colegilor ci a lor love struck

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Poate ca vor sa tina ascunsa aceasta pasiune pentru ei de gura celorlalti, dar mai ales a colegilor care pot fi foarte rautaciosi. De exemplu eu eram cu un baiat impreuna dar nu am vrut sa spunem la nimeni relatia noastra, din cauza celorlalti. Surprinzator, nimeni nu a reactionat rau, de fapt nu au avut nici o reactie. cel mai bine este sa-i lasi in pace si sa-i sustii, pentru ca sigur au un motiv bine intemeiat de nu vor sa afle nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pre stiu.De obici baiatul face primul pas.

| Meli2000 a răspuns:

Am declarat raspuns castigator, dar toate au fost f bune! Ms YOANA a fost de mre jutor raspunsul tau