| DJSpook1 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa de la mine, dar nu stiu daca ma place, si un alt baiat o place, si vorbeste la fel de mult cu amandoi, am pus o prietena de a ei sa o intrebe, dar nu recunoaste, cum imi pot da seama daca ma place?

4 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sta cel mai mult cu tine, vorbeste cu tine, te priveste mereu, mereu intreaba de tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Of fratelo asta nu e atitudine de bad boys, trebuie tu sa mergi sa vb cu fatuca, o inviti la o bere si pe urma vezi daca va placeti reciproc sau nu, si nu mai trimite mesaje prin prietena ei, e jalnic

| Lawliet14 a răspuns:

De ce nu o intrebi tu daca tot ai pus o prietena inainte? happy

| Belluuu a răspuns:

Ca sa-ti poti da seama daca te place, va trebui sa stai cu ea de vorba sa iti dai seama de ce parere are despre tine.