| OfDutyBoy a întrebat:

Sal'tare! Sa incepem cu inceputul, anul trecut m-am indragostit de o colega de clasa.Cel mai urat lucru pentru mine este ca are prieten de 5 ani. Spunea ca vara asta se duce la el in strainate,dar in ultimult timp nu stia ce sa faca,la inceput era sigur.Ea e genul mai inchisa nu vorbeste cu nimeni, doar cu colegii din fata ei sau din spate.La suc nu iese,zice ca nu o sa iasa niciodata cu altul, atata timp cat are iubit.Astazi am facut un joc la engleza,trebuia sa scrie cate o intrebare pe spate(pe foaie). Colega ei vine si ma intreaba daca iubesc pe cineva, iar ea cum se numeste prietena mea(nu am).Azi odata cu unirea am facut ora la caminul cultural.Am zis sa o iau de mana sa facem ora,dar ea a fugit la un alt coleg(care il barfeste cu toata lumea,zice ca miroase,chestii de astea.I-am zis odata ca ea il place,dar nu vrea sa recunoasca,zice ca e taran,nu stie sa vorbeasca cu fetele,dar cand face niste glume care dupa mine sunt ****,ea si cu colega ei,rad). WTF! Ce inseamna asta. Tind sa mentionez,ca din cauza unor colega am fost suparat pe ea cateva zile,dupa m-a cautat ea,am auzit de la niste colegi ca tine la mine,dar eu nu prea cred asta. Ce o insemna asta? Ce credeti tine la mine, si la ala de care tot barfeste? Nu ma luati cu chestii de astea de spuneti ca sunt copil.Am 18 ani.Multumesc.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca nu e hotarata, nu stie ce vrea de la viata, poate e timpul sa ai o discutie cu ea pe tema asta

| Dariusuu a răspuns:

E o fată care habar nu are ce vrea, cred că e timpul s-o întrebi chiar tu să vezi ce gânduri are.

Fără frică, cu tupeu.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns (pentru OfDutyBoy):

Sper să faci aşa.

Şi chiar dacă te refuză n-ai pierdut nimic, ai pierdut o nehotărâtă.

Mult curaj!

| Crazyfish a răspuns:

Muta-te-n spatele ei, vere.
Si te lamuresti.

| eysan a răspuns:

Degeaba. degeaba degeaba. ai 18 ani de prostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Răspuns utilizator avertizat