| micutzadominatoare a întrebat:

La primul contact sexual cand eti virgin se poate ajunge la orgasm?

8 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Da se poate desigur cred ca trebuie si o anumita experienta macar din partea partenerului daca tu nu o ai pentru a ajunge la orgasm chiar din prima sau poate iti cunosti bine corpul si o sa ai orgasm nu se stie ramane doar sa vezi si sa nu te gandesti ca scopul sexului este orgasmul cred ca totul trebuie sa vina de la sine.BAFTAhappy

| Азбука a răspuns:

Daca ai adresa exacta, ajungi laughing

| haiZI a răspuns:

Da.pa

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Da bineinteles

| pryntesa a răspuns:

Depinde de cum o faceti pentru detalii vipera_2011

| dilayla a răspuns:

Da, dar nu la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ajunge numai ca ai impresia la un moment dat ca se rupe ceva in tine dar sa nu te sperii.

| black21 a răspuns:

Da si e de durata maxima. sa nu mai vb de placerewinking