| MoiiiX a întrebat:

Eu sunt virgin, si am o curiozitate! La primul contact sexual cu o virgina ce se intampla? Adica virginei ii curge sange atunci pe loc? Sau ce? Nu gasesc nicaieri raspunsul:d! Ma poate ajuta cineva? Funda!big grin

7 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Da, daca este virgina este normal sa ii curga sange cand o penetrezi.

| Pozitivca a răspuns (pentru AriannaAri):

Nu este neaparat sa ii curga singe daca este virgina, la unele domnisoare himenul este elastic mai ales la celea care se ocupa cu sportul si in genere ar putea sa nu-i curga singe...

| corinusdeplus a răspuns (pentru Pozitivca):

Ai dreptate intr-adevar.

| AriannaAri a răspuns (pentru Pozitivca):

Nu am stat sa ii zic si de micile exceptii la care nu le curge sange happy. Dar da, ai dreptate.

| Pozitivca a răspuns:

Totul depinde de persoana, la unele himenul este elastic si in genere poate sa nu curga singe, la unele poate dupa citeva ori sa ii curga singe, si la fel ca si la voi baietii din cauza eractie prea mare s-ar putea sa se rupa acea atisoara. Sper sa iti fi fost de folos.

| JusTLiVe a răspuns:

Uneii colege de scoala ii venise ciclu pe scaun.

| MoiiiX explică:

Sange ii curge atunci pe loc sau la terminarea contactului sexual?big grinbig grin