| PufyRea a întrebat:

La primul contact sexual exista dureri sau chesti din astea?

6 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Da exista mai mici sau mai mari, dar depinde si de baiat, de fata cat de mult se excita etc...

| vali1985 a răspuns:

Da exista dureri.

| Oanna07 a răspuns:

Depinde de organism. Durerile sunt prezente doar ca, difera. Dureri infioratoare, dureri suportabile, dureri de scurta durata, dureri de lunga durata.

| AriannaAri a răspuns:

Da exista, dar si baiatul trebuie sa fie finut cu fata etc...

| angellswig a răspuns:

Exista dureri si scurgeri de sange.

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Cu cat excitarea este mai mare, cu atat durerea este mai mica..baiatul trebuie sa stie asta happy si sa aiba grija de tine