| Forza4Milano a întrebat:

La varsta de 12 ani cat trebuie sa aiba penisul lungimea (si cand e sculat si cand e mic) si la ce varsta e normal sa iasa sperma? Mi-e rusine sa vorbesc asta cu tata si de aia intreb aici

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa aiba atat cat are, fiindca cucul fiecarui baiat este in functie de cat a mostenit genetic de la taticul lui. Unii il au de 5 cm la 12 ani si ajung la 12 cm la 16 ani.
Cert este ca nu exista standarde, odata ce tu-ti mostenesti parintii la cresterae in inaltime si la masura cucului.

| Violleta2022 a răspuns:

In ce priveste formatul spermei, pe la 13-14 ani, cand debuteaza pubertatea si pilozitatea la organele genitale.

| Saiko10 a răspuns:

Nu cred ca sunt studii pe marimea penisului la minori(cel putin sper sa nu fie) la adulti media este de 14 cm, dar pot sa iti spun din experienta mea ca pe la varsta de 12 ani era cam de 11-12 cm.