| CatelusulEugen a întrebat:

Am 9 ani si am doua intrebari:1)In stare de fleasca penisul meu are 10cm iar cand este sculat are 6cm dar este foarte gros.Este normal? 2) Ce diametru trebuie sa aiba cilindrul penisului meu la aceasta varsta? Nu am funda. Sanatate!

Răspuns Câştigător
| DonStephano a răspuns:

Prima data cand aud ca in loc de penis cineva are un piston!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai altceva mai bun de facut decat sa-ti masori penisul toata ziua? In erectie este mai mic decat in stare FLASCA (nu fleasca)? Asta nu am mai auzit. Daca asa este, mergi la un medic la control.

| mihai69 a răspuns:

Fleașcă, 'ai?!?
rolling on the floor
Adică ud rău de tot? ce tare!
Se pare că al tău crește înăuntru! E periculos, poți să rămâi gravid cu tine însuți, când o să poți ejacula!

| Emilian65 a răspuns:

Am impresia ca ai incurcat dimensiunile penisului in stare fleasca si stare erecta. Mai masoara-le odata si ai sa-mi dai dreptate.

| Oana92 a răspuns:

Ma plictisesc maxim atat intrebarile legatele de dimensiuni cat si oamenii care umbla cu ruleta in buzunar si isi masoara zilnic organele, ca poate a avut loc o minune. Dar tu esti un miral al naturii, esti primul om care are un penis mai mic in erectie decat in stare flasca...

| george2431 a răspuns:

Cred ca este o anomalie si o aberatia ceea ce spui tu! Nu exista vreun atestat medical in care pacientul sa aiba penisul mai mic in erectie decat in starea sa naturala! Daca insa este asa du-te cat mai repede la doctor, pana atunci MULTA SANATATE!

| RalucaRallu15 a răspuns:

Serios? La 9 ani va doare capul de chestiile astea?
Cand eram eu de 9 ani, noi (baietii si fetele) nici nu ne gandeam la de astea

| famrussu a răspuns:

1.Nu este normal(cred big grin) vorbea cu parintii tai daca esti asa interesat. dar sa zic: penisul cand e in stare flesca trebuie sa fii mai mic cand este sculat... daca e invers ai o problema si serioasa..si trebuie sa mergi la Doctor ca altfel asa o sati ramana penisul si ai sa te faci de rusine big grin

| george2431 a răspuns (pentru famrussu):

Mai mult ii trebuie sanatate! Multa sanatate!