| anonim_4396 a întrebat:

La varsta de 15 anii am lungimea penisului de 14 cm, si grosime(latime) 3.4 cm este bine la aceeasta varsta?

Răspuns Câştigător
| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Anonymus stai linistit ca e bine la varsta ta :p unii baieti sunt mai dezvoltati decat altii dar la tine e bine... spre deosebire de spusele lui " Srefanuccio" cred ca exagereaza happy. (dar stai linistit nu trebuie sa iti faci griji la varsta asta in legatura cu lungimea penisului :p )

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce preocupari inteligente probabil aia te si defineste ca persoana

| Ekcstsy a răspuns:

Iti dau si tie acelasi raspuns care il dau tuturor celor fara par la puta (ca voi nu aveti penis inca). Mai taie din el da-l draq

| Stefanuccio a răspuns:

Nu stiu si eu am 15 ani dar la mine e de vreo 20 cm lunga si 4, 2 groasa