| daniel90987 a întrebat:

Care este lungimea medie a penisului la varsta de 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

12-15cm...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

A spus medie nu macsima daca tu la 18 ani o ai de 30 spor la frecat ca oricum o ai degeaba

| daniel90987 explică (pentru Năstasă_Iulian_1993):

1.Se scrie,, maxima"
2.Nu m-am referit la sex...eram doar curios...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Stai jos amărâtule, nici să scrii nu ești în stare. Nimic nu e mai jalnic decât un agramat cu tupeu.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mai crezi ca sunt incult caci am gresit scrierea unui cuvant e treaba ta imi cer scuze de greseala facuta scriu cam repede si da sincer mai gresesc fara sa vreau dar asta nu cred ca ma face incult, iar sa ma cert cu unul ca tine aici iarasi nu are rost.intrebarea a fost pusa cam asa care este lungimea medie a penisul la varsta de 15 ani. daca tu esti asa citit si spui ca este de 18 cm lungimea medie la 15 ani cred ca esti mai incult decat un om care face greseli mici la scriere

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns (pentru daniel90987):

Scuza-ma daca te-a suparat greseala mea de ortografie pur si simplu m-am grabit sa dau acel raspuns sper ca ti-am fost de ajutor

| lBroken69 a răspuns:

Peste 13 cm.Depinde de organism, fiecare se dezvolta in felul lui, nu e batut undeva in cuie ca asa trebuie sa fie.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Este de 12 cm si creste pana la 18 anii pe cale naturala

| daniel90987 explică:

Stii ceva scuze...Cand mai citesc odata intrebarea chiar mi se pare una perversa.Si in legatura cu greseala de ortografie, asa sunt eu imi place sa corectez oameni nici pe departe sa ma cert.Si apropo nu am spus ca esti incult!