| needhelp76 a întrebat:

La varsta de 3 ani am avut o fisura a intestinului gros, destul de aproape. Au trecut 15 ani de atunci, si voiam sa va intreb daca pe viitor voi face vreodata sex anal, ma va afecta in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Cred ca un ginecolog iti raspunde mai bine.insa,dupa atatia ani fara probleme cred ca esti safe sa incerci.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cred că asta nu-i de noi. Dar totuși...de ce nu te potolești?

| needhelp76 explică (pentru h3r):

Am spus daca o sa se intample pe viitor, am vrut sa fiu informata de pe acum ca sa nu ma trezesc cu vreo complicatie

| h3r a răspuns (pentru needhelp76):

Ai putea întreba medicul. Noi nu putem știi cât de complicată a fost treaba la tine. Oricum, nu recomand!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

De ce ai face sex in târtiță?

| needhelp76 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu am spus ca vreau, dar nu stii ce iti rezerva viitorul sau cum iti schimbi opinia, vreau doar sa fiu informata, daca ma puteti ajuta cu asta