| Anonimus a întrebat:

La voi cum a fost prima data? unde? si la ce varsta?big grin...primul contact sexualwhistling

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Sincer a fost cam dureros. Unde? in pathee hee la varsta cand nu mai eram minorabig grin

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Prima data a fost aiurea, nu afost nimic planuit. m-a inviata la el si eu am acceptat, cand imi adcuc aminte ma ia rasul, sarcu cred a fost oribil pentru el deoarece eu nu stiam ce sa fac laughing la 19 ani.

| julieta a răspuns:

Nici prea bine, nici prea rau.la vreo 18 ani jumate, la prietenul meu acasa happy

| lencikk a răspuns:

Buna...nu am avut primul contact sexulal dar am indraznit sa raspund...big grin pai prima data trebuie sa fie ceva special ca na vb aia e prima data intr-un loc romantic si intim si la varstathinking atunci cand ma simt pregatitabig grin

| aisha01eu a răspuns:

Eu "aproape" am facut-o. A fost super pentru ca am stiut ce sa fac. laughing

| emasweetgirl a răspuns:

Sall.la mine s-a intamplat pe cand aveam 15 ani.eram cu prietenul si am dormit la el si s-a intamplatwhistlingdar prima data nu mi-a plaqt deloc.
ap a inceput sa imi placwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte romantic, noi am facut asa atmosfera, chiar, daca nu a fost cu petale de trandafiri si luminari arzind a fost o noapte pe care nu o voi uita niciodata. Iehehe a fost in camera bunicii si in patul ei laughing cind ea era plecata! La 16 jumate da mi se pare ca m-am cam grabit.

| VDV a răspuns:

Mmmmm.ce vreau sa zic big grin
am 15 si jumate, cu prietenul meu ma intilnesk deo luna.pe 31 mai era ultimu'sunet, am terminat a noua, am servit bautura in ziua ceea...eram in masina,totul sa inceput cu sarutari,mingieri,apoi ne dezbracam cu'ncetu, de la asta nu puteam sa ma opresc, imi era bine atunci))ma simteam bine, a fost un pic dureros insa placut.Desigur cind te gindesti,"prima dat ao voi face la el acasa,ori la mine,imrabakata in lengerie etc. luminare,big grin si asa mai departe, la 17, 18 ani". insa lukrurile kiteodata stau nu asa cum crezi tu; )