| GulDan a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine cum e cu masaju erotic.

Adica e doar un masaj de relaxare sau se trece la lucruri mai grave gen oral sau femeia sa fie dezbracata?

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Masajul de relaxare e altceva fata de masajul erotic, masajul erotic e conceput ca sa te excite si sa te finalizezi ( adica sa ejaculezi, debicei manual, acum depinde de fiecare), femeia nu e dezbracata, dar nici imbracata ( e imbracata sumar).

| SkyPilot a răspuns:

Depinde ce carte citesti.
Masajul erotic in mod clar nu este un masaj de relaxare. In cartea din care am invatat eu, se spune ca este un dans al energiei si al iubirii.
Ambii parteneri sunt dezbracati, fiecare il maseaza pe celalalt.
Daca se ajunge sau nu la finalizare depinde de cei doi. Nu este neaparat necesar. De regula finalizarea este manuala.
Daca vrei sa citesti mai mult, cauta pe net "tantric massage".

| grab a răspuns:

Depinde cati bani ai la tine si cat de central e salonulhappy

| anonimguy3 a răspuns:

Pai da...

| 0722878752rb a răspuns:

Senzual cu finalizare!

| GulDan explică (pentru 0722878752rb):

De finalizare am tot amauzit dar la ce se referalaughing? daca se refera la ce stiu eu pai eu stiam ca doar ea sta dezbracata.