| Andrei8488 a întrebat:

Lichid alb -transparent pe penis dupa ce am iesit din ea,in timpul actului sexual.dar ea foarte excitata, eu nu am simtit deloc treaba de ejaculare..Se poate sa fie ceva lichid din vaginul ei sau?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Glandele specializate existente in mucoasa vaginala cat si in colul uterin, in timpul coitului se activeaza si produc secretii cu rol de lubrifiere a vaginului iar daca sexul este intretinut in perioada fertila a ciclului menstrual, este produs de asemenea si mucus cervical care ca si aspect seamana foarte bine cu saliva sau cu albusul de ou. Ar fi indicat sa va informati mult mai bine si corect, pentru a nu avea surprize dintre cele mai...neplacute. Multa sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Poate fi de la ea si/sau de la tine