| Andreyyy18 a întrebat:

Sunt din Pitesti si vreau sa cumpar un spray lacrimogen (cu piper)
De unde pot cumpara un astfel de spray? din Pitesti sau din apropiere
Vreau sa il folosesc pentru autoaparare.
Astept raspunsurile voastre.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Sincer mi-ar fi si rusine ca barbat si sa umblu cu spery paralizant la mine. Oricum daca chiar iti doresti incearca pe la ceva magazine auto-moto ca am vazut in alte orase nu in Pitesti.

| Tom a răspuns:

Aici iti dau dreptate dar acel spray e facut pentru femei care sunt mai lipsite de aparare ca barbatii. Tu daca esti barbat te lupti cu el ca degeaba ai spary daca vine pe la spate cu un cutit.
Si nici nu stiu sigur daca un barbat are voie sa umble cu spray paralizant la el.

Răspuns utilizator avertizat