| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Pitesti si vreau sa imi cumpar un spray lacrimogen (cu piper).
De unde pot cumpara un astfel de spray? din Pitesti sau din apropiere
Vreau sa il folosesc pentru autoaparare.
Astept raspunsurile voastre.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

De la un magazin cu arme de vanatoare!

| frvtel a răspuns:

Incearca sa-ti comanzi de pe www.okazii.ro

| madalina00 a răspuns:

Alinutza de ce pacalesti oamenii? ala nu e un site care o poate ajuta e pentru un concurs idiot

| Pufuleti a răspuns:

Salut!

Si eu sunt tot din Pitesti si din cate stiu, nu avem un magazin cu astfel de articole, dar incearca in piata la rusi. Au acolo si pe naiba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca la pescarie, langa sportului pe fostul 1mai, au acolo atat mulinete si chestii pentru pescuit cat si bate, catuse, nunceaguri, rozete, macete si spray`uri lacrimogene pentru pestii mai agresivi rolling on the floor. ( serios, acolo gasesti )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut sunt din hunedoara stie cineva