| urzika a întrebat:

Luna asta am luat o pauza de la anticonceptionale si ma dor sinii ingrozitor, cum credeti oare este din cauza acestei pauze? (mentionez ca nu sunt insarcinata, m-am protejat in timpul pauzei)

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce imi place avataru` tau drooling
laughing

| nitro99 a răspuns:

Daca poti incearca sa vezi daca gasesti ceva noduri in zona lor. oricum daca durerea persista recomand sa te duci la un doctor la un consult.
Peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o reacție normală a organismului, și-a prelat singur activitatea de producere hormonală și de aceea apar aceste disconforturi ca tensiune în sâni.
După primul ciclu menstrual lucrurile se vor mai liniști!
Pa, pa.

| sarah33 a răspuns:

Da, durerile sint tocmai ca ai facut o pauza, si eu am facut pauza de 2 luni si mau durut ingrozitor dar va trece. NUMAI BINE ITI DORESC

| rollandsinnex a răspuns:

Fain avut tongue