| anonim_4396 a întrebat:

Luna asta împlinesc 16 ani și am penisul de 11 Cm, am șansa să mai crească în viitor? Va rog răspunsuri serioase

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc, fiindca stiinta a demostrat ca penisul creste pana in jurul varstei de 16 ani, cand ii inceteaza crsterea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la 17, maxim 18, dar în general creșterea definitiva e pana la 16. Daca vei avea bani nu o va interesa pe partenera de dotarea ta sau dacă te va iubi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://images.app.goo.gl/Mnq5krWVztUN2biJ6 deci poate creste pana la 25 de ani!

| Ambersfichi a răspuns:

Da, penisul creste depinzând de persoana pana la 18-20 de ani. Îți recomand vitamina D.
/AS

| K1Nd3RR a răspuns:

Asa ramane