| David_Groza_1990 a întrebat:

M-a intrebat o fata daca imi place de cea mai buna prietena a ei.Cum ar trebui sa raspund sa se citeasca printre randuri ca da dar, sa nu fie evident?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unui raspuns neconcludent, sau evaziv care ar putea fi interpretat sau inteles gresit, risti sa o pierzi, sa-ti fie "furata" de un alt baiat sau prieten care are suficient "curaj" si tupeu de ai spune in fata in mod direct ceea ce simte fata de ea. Cu jumatati de masura niciodata nu vei castiga. Deci n-ar strica mai mult curaj. Succes!

1 răspuns:
| BadAngel3 a răspuns:

,,Se poate intampla orice.,,