| WhatMeanLove a întrebat:

Bai, am o problema clasica! La verisorul meu ii place de cea mai buna prietena a mea(stam vizavi, apropo). Si ei chiar se plac intre ei.Cum sa scap de ei, sa nu ma bage si pe mine in chestile lor?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Pay trebuie sa stabilesti cu ei ca daca au prb, sau daca se intampla ca verisoru tau sa o raneasca pe prt ta tu nu ai nicio legatura! pe sa te lase la o parte. si sa isi rezolve ei intre ei prb:*E cam dificil sa nu te bage si pe tine.in vreun fel.insa daca stai departe de prb majore va fi ok:* Sa nu conteze pentrutine ca ea e pentruta sau el e varu tau in caz ca simti ca ceva e la mijloc.ii spui ei sau lui ca si o buna prietena ce esti si ii lasi pe ei sa discute:*succes:X te pup:*

1 răspuns:
| FesCuDungi a răspuns:

Pai spune-le in fata sa nu te mai lege si pe tine de chestiile lorwinking simplu!big grin