| mario a întrebat:

M-a intrebat un prieten, cum poate sa afle daca prietena lui mai este virgina.acesta ia cerut sa faca sex, ea a spus ca este inca virgina si sa mai astepte, insa el nu crede asta si vrea sa se convinga. aveti vreo idee?:S.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa-si caute alta, evident nu merita sa aiba o prietena virgina.

| Gabi_6377 a răspuns:

Ar trebui sa o creda, daca o iubeste.De ce atata graba? Are motive sa nu o creada? Sa incerce sa o excite sa vada daca ii vine chef, dar sa nu exagereze, sa vada daca ea preia controulu, daca nu prea stie care e faza si o deranjeaza ca a cam tabarit pe ea, inseamna ca e.Ar trebui insa sa aiba incredere, nu sa o testeze.

| Dariana a răspuns:

Daca pr lui refuza sa o faca inseamna ca spune adevarul si ca este virgina, pentru ca daca nu ar mai fi ar accepta.Atunci cand o fata este dezvirginata sangereazahappy

| Andreea_8910 a răspuns:

Daca el nu are incredere in ea nu mai vad rostul relatiei lor. Mi se pare o dovada de imaturitate si de prostie sa iti "controlezi" iubita si sa vrei sa te convingi de un lucru care pana la urma este ceva special, mai ales daca este prima lor relatie sexuala. Zii prietenului tau sa se maturizeze!

| sadgirl_9460 a răspuns:

Tipa e virgina voi ar trebui sa intetegeti ca pentru o fata e foarte greu sa renunte la virginitate pentru ca e cel mai imp lucru din viata unei fete asa ca ar trebui sa mai astepte cateva luni sau ceva timp...pai sunt mai multe trucuri fiecare fata e diferita si uneori la primul contact sexual ea poate sangera sau sa aiba dureri. dar uenori nu se intampla acest lucru mai ales cand practica ceva sporturi sau din cauza himenului care ii este foarte elastic acesta se rupe numai cand da nastrere unui copil...in fine daca tine la ea sa aiba incardere in ea. dar daca se grabeste tipu at habar nu am ce sa mai zic.in fine sper ca am putut ajuta cat de cat