| anonim_4396 a întrebat:

M-a invitat in oras si am acceptat. Cand ma pregateam sa ies, a zis ca nu mai vine ca ii e prea frig straight face
Merita sa mai vorbesc cu el? Nu e prima oara cand face faze de genul asta.

15 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

rolling on the floor
doar nu vroiai sa te impunga cu sfarcurile lui tari de la frig, nu?

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu merita deloc. Mai ales ca nu e prima oara cand face asa.
De fapt, nici n-are de gand sa se intalneasca cu tine, dar vrea sa te minta ca e interesat si-si doreste, doar ca nu e asa, de asta si gaseste mereu scuze.
Baieti sunt din plin.
Nu te merita!
Nu-i mai raspunde!
Te pup!
Si nu fii trista!

| Doηηa a răspuns:

Nu,e un "nesimporc".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baiat neserios, dar in apararea lui poate nu il mai lasa parintii si ii e rusine sa iti spuna asa ca baga cate un motiv de genul

| AndrewAndy a răspuns (pentru suntserios):

Bine ca tu macar esti serioslaughing

| Mya66 a răspuns:

Trebuie sa te respecti pe tine insuti ca el sa te respecte! Poate daca avea un motiv intemeiat sa te lase balta...dar asta? Consider ca, daca vroia cu adevarat sa iesiti, ar fi facut tot posibilul sa va intalniti.
In concluzie... NU MERITA!winking

| RAY a răspuns:

Desigur ca se merita poate data viitoare numai crezi ca ai urs polar si iubit

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Eu zic sa ii dai papuci pur si simplu nu te place sau te tine doar asa pentru o aventura... oricum nimic mai mult.
Mai bine termini cu el cat mai repede.

| lpavel a răspuns:

Se joaca cu tine! Nu merita sa te complici cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai merita, dar spune-i ca e nesimtit si sa nu merita sa mai vb. cu el. Nu inteleg de ce trebuie sa intrebi pe alti asa ceva, tie nu ti se pare ciudat si aiurea ce se intampla? Actioneaza la actiunile lui, nu sta sa vb. cu lumea pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne.da ii neserios nu merita. sau poate nu are cu ce se imbraca si ii este rusine sa spuna happy

| Florenta16 a răspuns:

Nu. Serios, ce fata o pui sa se pregateasca apoi iti bati joc de ea, spunandu-i sa stea acasa. serios, nu mai vorbi cu el, nu are rost sa te complici, nu esti obligata sa dai nimanui explciatii. Data viitoare daca te invita iarasi din proprie intiativa, ai grija sa fie tot sezon rece, si refuz-l zicandu-i ca e frig afara. Sigur isi va aminti de fazele astea. Bafta si Craciun fericit!

| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu trebuia să îl ierţi după prima dată când ţi-a făcut aşa.winking
Greşeala ta a fost că l-ai iertat de prima dată, până acum. Ţine minte, dacă îţi face rău odată, o va face şi a doua oară şi a treia oară şi tot aşa.
Greşeala lui? Că nu gândeşte, va veni la tine înapoi spunând că îi pare rău când i se va întoarce roata.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add: eduard.bytw

| Irinα a răspuns:

Bineinteles ca nu.Nu merita..Asta dovedeste cat de mult te iubeste el pe tine

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Eu zic ca nu...nu esti bataia lui de joc