| Cristina788 a întrebat:

M-a părăsit pentru o fată. Eram amici vorbeam orice, ne înțelegeam bine dar de o luna nu mai îmi răspunde la mesaje sau la telefon, pe Facebook este online dar nu mă bagă in seamă nici măcar nu imi răspunde la mesaje, de o luna de zile nu vorbeste eu am vazut că primește comentarii de dragoste de la o fată pe Facebook tot cam de o lună, sigur este cu ea. Dar ce anume l-a schimbat el era băiat bun m-a ajutat mereu? Nu m-am certat cu el nu i-am facut nimic El este zodia pești, poate din cauza asta e orgolios? Ce i-a făcut fata aceea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deci tu l-ai bagat in lista prieteniei? bravo lui ca a ales relatia

| OldSoul a răspuns:

Pur si simplu a avut de ales intre prietenie si relatie, si se pare ca a ales o relatie.
Poate el te placea dar vazand ca tu il vezi doar ca un prieten, s-a conformat si a ales sa se detaseze de tine.

| NameInUse a răspuns:

I-a facut vraji laughing