| Cristina788 a întrebat:

Buna ziua sunt intr-o relație cu un băiat pe Facebook, dar nu il cunosc in realitate. De 4 luni il cunosc, ne înțelegem bine dar problema este ca de o luna de zile nu mai îmi răspunde la mesaje sau la telefon, dar pe Facebook este online dar nu mă bagă in seamă nu m-am certat niciodată cu el totul era bine,dar de ceva timp primește comentarii de la o fată la pozele lui, l-am intrebat cine este fata aia totuși nu a comentat nimic, poate să fie cu ea? i-am trimis peste o sută de mesaje si tot nu vorbește. Totul era așa de bine, ce anume l- a schimbat?,

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cum sa-i trimiti o suta de mesaje si el sa nu raspunda?

| Necunoscut112 a răspuns:

Tu chiar esti disperată. De câte ori ai pus povestea asta aici? Voi doi nu aţi fost într-o relaţie, ci doar flirtati online, aşadar băiatul nu te-a părăsit, ci şi-a făcut iubită şi, evident, nu mai poate s-o ardă aiurea cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spun din proprie experienta renunta la el. Cum adica vorbesti pe Facebook dar nu il cunostii in realitate, in spatele ecranului ar putea fi oricine un psihopat.....care ar putea profita de tine. Ai mare grija, sterge-l din prieteni, blocheaza-l si cunoaste pe cineva real. Eu m-am dezamagit cunoscind persoane pe internet, si atit de frumos vorbeau, dar in realitate a fost diferit, crede-ma

| Shimozukushiki a răspuns:

De ce am impresia ca e vorba de mine aici?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Pai la cat de gay esti normal ca e vorba despre tine.

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ce ai mă?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Wauu veche lume noua.

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu intru așa des