| anonim_4396 a întrebat:

M am certat vinerea trecuta cu prietenul meu și la urma am constatat ca mi-a vorbit urat si ca era vina lui si el a plecat fără sa ma impace, nu vorbim de o săptămână. Asta ce ar însemna?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este un semn clar că ti-a dat papucii.

| AndreeaMadalinaAna a răspuns (pentru darrio2007):

A zis ca vom rezolva, ca nu vrea despărțire

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaMadalinaAna):

Asta e bine. Dar daca ti-a vorbit urât o dată, crezi că nu o va mai repeta?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca si-a gasit pe alta si nu stia cum sa rupa relatia cu tine, de aceea ti-a vorbit urat si a plecat cand te-ai suparat, fericit ca in final a scapat de tine si poate fii cu cealalta.
Uita de impacare, ca nu-si doreste asta, odata ce are pe alta!

| AndreeaMadalinaAna a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are asta sunt sigura e intuiția mea feminina

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreeaMadalinaAna):

Eu cu experienta de viata cu carul, iti spun tie asa cum am spus si copiilor mei, ca intuitia nu m-a inselat inca: asta are pe alta si abia astepta sa scape de tine, bine ca te-ai suparat ca sa nu-i mai pese.

Nu-i posibil ca un om care te iubeste sa te jigneasca si apoi sa plece, lasandu-te balta, DECAT daca nu te mai iubeste si nu-i mai pasa deloc de tine.

| mihai69 a răspuns:

Ghici!

| VoidEternal a răspuns:

Poate si el a constatat acelasi lucru dar despre tine. Ce va faceti in situatia asta?

| Miruna333 a răspuns:

Ca nu ii pasa de tine

| AndreeaMadalinaAna a răspuns (pentru Miruna333):

Si de ce nu ma lasa si lasa asa totul?

| Miruna333 a răspuns (pentru AndreeaMadalinaAna):

Pentru ca nu ii pasa, nici macar nu te cauta, ce sa vrei mai mult.
El trebuie sa te lase sau tu pe el, dupa un asa comportament?

| AndreeaMadalinaAna a răspuns (pentru Miruna333):

Are lucruri la mine trebuie sa le ia ma chinui sa vb despre asta dar nu răspunde.

| Miruna333 a răspuns (pentru AndreeaMadalinaAna):

Sunt lucrurile lui, el ar trebui sa se chinuie, nu tu

| Rux04 a răspuns:

Bună, înseamnă că dorește să vă despărțiți.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

A vorbi urat cuiva nu inseamna sa fii puternic. A vorbi urat spune despre tine ceva - anume ca nu te respecti pe tine si apoi pe partener. Lasa-l! E mai bine asa.
As spune ca la varsta voastra, care este cruda. nu se pune accent pe respect, ci pe orgoliu. Asa e cand esti foarte tanar... ai impresia ca le rezolvi pe toate. Fals!

| AndreeaMadalinaAna a răspuns:

Intr-o seara mi-a spus ceva la misto glume prostești, poze șefie în timp ce discutam ceva serios și ii puneam întrebări.I am zis sa se oprească cu glumele si nu s-a oprit pana am răbufnit din plans pana la 3 dimineața.I am spus ca nu ma culc o sa plang de la ce a făcut și a zis ca m-am enervat degeaba si ca se culca. Si ca ma pupa. Ce inseamna asta, ma umilește pana plamg si se culca si ma lasa asa nici iertare n-a cerut?

| Bogdanrrh a răspuns:

Din experiența propie daca are 30+ ani șanse mari sa fie mândria, orgoliu de barbat la mijloc, daca e mai tinerel sunt șanse sa fi vazut altceva ….