| Diona a întrebat:

M-am culcat cu prietenul meu, dar am impresia ca e o nepotrivire sexuala intre noi. Si nu tine de preludiu. La partea asta ne place la amandoi, exista multa atractie intre noi, dar cand vine vorba de marime se schimba situatia. Eu nu sunt larga, am fost si cu alti baieti si mi-au spus ca sunt chiar stramta, dar el parca " nu are cu ce ". Nu pot sa zic ca nu simt nimic, dar nu simt cum am simtit cu fostul prieten care era mai dotat. Si nici el nu stiu cat de bine se simte pentru ca nu a reusit sa termine. Pt el poate sunt prea larga si el pentru mine nu are cu ce. Si nu e vorba ca imi plac aia dotati, dar conteaza si marimea cat de cat si el chiar o are mica si nu simtit amandoi mai nimic cred.
Ce e de facut? Poti renunta la o persoana pentru asta?

28 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu poti. pentru ca nici lui nu ii place ca esti "larga"

| liviu42 a răspuns:

Renuntza esti tanara, vei gasi ceva potrivit pentru tine din toate punctele de vedere, nu are rost sa va amagiti amandoi.

| WooLove a răspuns:

Parerea mea, cauta un NEGRU si dupa o sa il cauti pe asta care nu e dotat :-)

| WooLove a răspuns:

Diona@ eu am inteles perfect ceea ce ai zis tu... doar ca tu nu stii ce vrei de la viata ta amoroasa. Daca il iubesti il accepti asa cum este, ca o are scurta ca nu stie sa faca treaba cu ea. Eu tin sa iti zic ca toate la timpul lor au si o rezolvare acum tu stii cel mai bine cum vei proceda. Orice sfat de aici de pe acest site eu zic ca nu trebuie sa te influenteze ci sa te amuze ce minti bolnave au unii. Iti doresc succes si na nu zic mai mult ramane de inteles =D

| Leon a răspuns:

Din cate imi reiese din poza ta cu 'degetul mijlociu' cred ca ti-ai schimbat tipul preferat de raport sexual si nu vrei sa spui. Era normal din moment ce ai devenit largoasalaughing)

| Leon a răspuns:

laughing)) leaga-i un prelungitor ceva. unde locuiesti daca nu te superica vin sa o masuram sa vezi cat arelaughing)
s-a ales prafu de intrebarea ta disperato!

Răspuns utilizator avertizat
| Tigrilă a răspuns:

Diona s-a sculat 21!

| Diona explică:

Pai nu sunt eu larga, el nu e dotat.

| Diona explică:

PT el probabil e larga oricare, in afara de o virgina. Si aia nu o sa mai fie virgina daca o face cu el si o sa fie larga si ea.

| Diona explică:

Nu ai inteles ideea pozei, dar nu-i nimic, esti baiat, te inteleg.

Referitor la negrii si marimi xxl, n-am nevoie!

Fac pariu ca voi astia 2 care ati raspuns asa sunteti in aceiasi situatie si sunteti frustrati din cauza marimii.
Nu caut unul dotat. Caut unul normal! Iar el o are mica! Si nu numai pentru mine. Pt oricare fata ar fi mica.

| Diona explică:

Alecsyo, iti dai seama ca nu i-am zis in fata. Nici nu pot sa-i spun. Ne intelegem f bine, e foarte afectuos, tine la mine, e indragostit, face totul f bine. Daca ar avea-o mai mare, ar fi barbatul ideal.

Nu stiu sincer cum sa-i spun. Chiar nu pot sa deschid subiectul asta. Nu e vorba ca nu simt nimic, ca nu o are chiar cat un deget, dar nu simt mare lucru. Nu simt ce ar trebui sa simt. Senzatia aia de, te umple. E si mica si nici groasa. Macar una din doua daca ar fi fost.
Eu am fost si cu alti baieti si mi s-a spus ca sunt stramta, dar adevarul e ca ei stateau bine la capitolul asta.
Nu exista femei largi. E doar scuza celor care n-au cu ce. Parerea mea!

Acum sunt in dubii mari. Sa renunt la o relatie din motivul asta? Pt ca eu nu pot sa deschid subiectul. Nimic nu i-ar lungi-o sau ingrosa-o ca sa ne simtim bine. Actul sexual dureaza si f mult din cauza ca, nu simtim nici unul ce ar trebui cred. Nu prea e nici o placere.

| Diona explică:

Ce-i aici? Raspundeti la subiect!

| Diona explică:

Alecsyo, o sa ne vedem peste 2 saptamani. Reluam activitatea si vad atunci cum e. Poate pentru prima oara nu a fost cum am vrut eu si poate m=am inselat.

| Diona explică:

Iar noi.nu suntem in Africawinking

| Diona explică:

Jelli, de ce trebuie sa ne gandim tot timpul la dezastrele lumii si sa comparam lucruri care nu pot fi comparate. Si noi pentru altii suntem o tara uitata de lume cu o situatie precara.un fel de "Vai de noi". Dar ei fac sex linistiti, desi noi o ducem rau.

Era o intrebare normala ( pentru mine ), o problema de care se mai pot lovi si altii. De ce oamenii iau sexul ca pe un tabu?! Niciodata n-am sa inteleg de ce se practica asa mult si se discuta asa putin despre sex. Lipsa de informare si de educatie sexuala e o problema grava!

| Diona explică:

Jelli, esti ironic/a. Operatie de lungire? Hai sa nu fim asa drastici...winking

Eu ma intrebam daca au trecut si altii prin situatia asta si cum au rezolvat-o. Daca exista o pozitie anume care sa ajute lucrurile si ma intrebam daca ar fi deplasat sa renunti la o persoana din cauza asta.
Cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui un suport ca sa i-o prelungeasca. Doamne ce intrebare... unii sufera de foame in Africa iar voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Diona, ti-o doresc fetita rasfatata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Diona, crede-ma ca am si eu minimul de cunostinte si nu consider deloc un tabu. Atunci, de ce nu mergeti la un medic sa ii faca o operatie de lungire thinking

| alecsyo a răspuns:

Diona e o pompa speciala pentru penis poti cauta pe net, dar cel mai bine ar fi sa stai de vorba cu el si sa ai explici cat mai bine sa nul jignesti poate el te iubeste mult... apoi daca vezi asta la el ar trebui sa gasiti o rezolvare pentru marimea penisului daca il iubesti si tu intr-adevar cu adevarat, ai putea arunca o privire aici http://www.exercitiimarireapenisului.ro/index.html daca el nu doreste ar trebui sa te desparti de el.

| alecsyo a răspuns:

Cr1stoph91@ esti Idiot?
Diona@ pai da ma diona, am inteles...dar daca unu dintre voi nu deschide subiectu e mai nasol asa si crede-ma niciun barbat nu sar injosi el primul pentru o femeie, deci fi tare strange din dintii si cu curaj ai zici, Scumpule atunci cand noi facem dragoste fara suparare eu nu ma simt chiar cum se simte si vrea o femeie, si incercati sa gasiti o rezolvare pentru problema asta dai o cautare pe google narirea penisului si din 10 rezultate 1 trebuie sa mearga.Si daca ti cu adevarat la el si el tine la tine, Cu siguranta asta nu e un motiv de despartire.Ai face mult mai bine sa vorbesti tu cu el ca el nu prea cred ca o sa vorbeasca pe tema asta ca doar e barbat si nu-l lasa mandria.deci totu depinde de tine, daca nu ai guraju nu ramane decat sa-l parasesti cea, ce inseamna ca nu ai destul guraj sa lupti cu viata, incearca ce am zis ai sa vezi da rezultate astept si eu un raspuns de la tine. sper sa faci o alegere buna, dar orcare ai face e viata ta!

| alecsyo a răspuns:

Cr1stoph91 esti idiot sigur

| alecsyo a răspuns:

Daca ma mai iau mult cu tine chiar sunt un idiot asa ca, HAI PA!

| alecsyo a răspuns:

Diona pana la urma ai rezolvat ceva?

| Daniel_Mamau_1975 a răspuns:

Mai cauta