| atenapoesia a întrebat:

Buna, am si eu o problema motiv pentru care am si deschis contul acesta.Am facut dragoste cu prietenul meu(avem amandoi 19 ani) pentru prima data si a iesit foarte prost.Nu am simtit absolut nimic, desi am stat deasupra.Ma atrage, il atrag, am avut preludiu lung, dar sexul vaginal e tare prost.Are penisul mic spre mediu-13 cm aprox) si nu stiu de ce reuseste sa termine dar nu i se scoala complet.A terminat de 2 ori, odata oral si odata vaginal, in ambele dati foarte repede si chiar nu ma satisface deloc.Nu simt nimic. Oare o fi din cauza emotiilor si a faptului ca e prima data cand o facem? Stiu ca nu i as putea spune despre asta fiindca este deja complexat de penisul sau si i ar scadea stima de sine.(Ma gandisem ca ar fi de la mine, dar cu fostul prieten care o avea de 18 simteam intotdeauna)Asta ar fi prima problema.Si a 2 a ar fi faptul ca a terminat in interior(cu prezervativ durex extra safe) si ma gandesc sa nu se fi scurs pe marginile prezervativului sperma si sa raman insarcinata.Aceste prezervative au spermicid? As avea sanse sa raman, desi perioada fertila din luna aceasta a trecut de 6 zile? Si ce as putea sa fac sa imbunatatim sexul, chiar nu ma face sa ma simt ok.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil, de la penisul foarte mic, incapabil sa te satisfaca vaginal, incapabil sa-si tina pensiul erect smad.
Atata vreme cat absolut toate penetrarile au fost protejate de prezervativ, nu ai cum sa ramai gravida!

| BoboBobo6717 a răspuns:

Dar tu nu ai văzut, înainte sa faceți sex că el o are mică? Dacă era primul din viața ta, înțelegeam, poate treceai cu vederea, dar dacă spui că ai avut pe altul inainte care o avea mai mare, inevitabil nu o să fii niciodată satisfăcută sexual indiferent de ce ați face și o sa te gândești la alții. Îți spun din proprie experiență, deși fostul probabil o avea de 20 și ceva iar actualul o are in limita bunului simț, se simte diferenta si nu sunt satisfăcută pe deplin orice am face. O sa ajungi sa il înșeli sau o sa il lași. Lasă-l de pe acum, că sexul e foarte important, nu fii ca mine. Cât despre faptul că e el complexat, asta e. Nu esti tu obligată să te complaci in aceasta situație și să rămâi cu el din milă.
Btw, am dat și eu peste băieți cu penisul mega-mic, dar când mi-am dat seama ce au acolo, am și trecut pe partea de amiciție si am exclus total o relație sau sexul cu ei..adică. care sex? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Aoleu, 20 si ceva? Mama. Fa-mi si mie cunostinta cu el.

| Kiwijuice69 a răspuns:

Dacă simți că nu i se scoală complet înseamnă că încă e complexat și e nesigur pe el. Spune-i ca e totul okay și reasigura-l că e totul bine. Dacă se simte sigur pe el deja și i se va scula normal. Trebuie comunicare, discutați despre ce va place, și ce nu. Fiți mai deschiși