| noink a întrebat:

M-am culcat cu un baiat mult mai mare decat mine. I-am facut sex oral, iar el a ejaculat in gura mea. Ne-am mai sarutat apoi, si mai tarziu, vreo 15 minute distanta, mi-a facut el oral. Se poate ca datorita mediului umed din cavitatea bucala spermatozoizii sa fii supravietuit si prin intermediul oralului pe care mi l-a facut el, acestia sa ajunga in vaginul meu? Ma tot tulbura aceasta nesiguranta.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Dei tu ai înghițit sperma aia, sau ai dat-o afară din două, una, dar nicio șansă ca sperma pe care tu a luat-o în gură o fi primit și iubitul tău. Mai apoi și de s-ar fi întâmplat asta, saliva are o anumită compoziție chimică care nu permite supraviețuirea spermatozoiziilor.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Imaginatia ta este demna de un sience-fiction chiar de succes. laughing

| mihai69 a răspuns:

Slabe speranțe. Mai ales pentru un timp așa de lung.

| GoldenZenith a răspuns:

Fereasca Sfantu'...

| kandaraki a răspuns:

Iaca asa sa gandeasca cineva chiar nu ma gandeam sa vad, mare e prostia omeneasca!
nu cumva sa ramai insarcinata si sa nasti vreun copil, alt debil pe lumea asta asa ca tine nu ar mai trebui sa existe!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da. Acum depinde si prin ce metoda au ajuns. Daca au luat autocarul, s-ar putea sa nu supravietuiasca...

| FlorinFlz a răspuns:

Ok. daca tu pui intrebarea asta e clar ca esti prea mica pentru sex. asa ca lasa netu si mergi si fa temele