| anonim_4396 a întrebat:

Daca el a ejaculat in afara vaginului si dupa, nu stiu, 1-2 minute m-am atins din greseala cu vaginul de sperma, spermatozoizii aia n-au cum sa ajunga in interior si sa raman insarcinata nu?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Depinde! In plus poti ramane si de la lichidul preejeculator.E bine sa nu risti si sa ai grija de igiena si la inceputul actului sexual si in final!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da,normal ca poti fi insarcinata.

| Isabela_6206 a răspuns:

Eu nu inteleg copiii acestia nu au fost onvatati sa se protejeze si ei sad. Am vazut multe intrebari pe TPU legate de acest lucru ca au facut-o neprotejat si daca au ramas gravide.

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Ba da sermatozoizii fiind foarte rapizi.u cu cine ai facut anatomie?

| SuperCap a răspuns:

@ eusinimenialtbuzz -> cred ca e specificat si faptul ca mor in cateva secunde de la contactul cu aerul.