| bluesky a întrebat:

E un baiat care ii place de mine, mie de el nu. M-a vazut cand ma sarutam cu alt baiat(nu e prietenul meu, a fost doar un sarut) si a fost foarte gelos si acum zice ca vrea sa il bata! Chestia e ca eu tin la baiatul pe care l-am sarutat(dar el nu vrea sa fie cu mine.in fine) si acum nu stiu ce sa fac, sa ii spun ca ala vrea sa il bata pentru ca ne-am sarutat sau sa nu ma bag in problemele lor?

1 răspuns:
| Andreea14Bianca a răspuns:

Eu zic sa il calmezi pe tipu "bataus". Incearca sa ii spui ca tie nu iti place de el. Si ca daca chiar tine la tine o sa te lase sa fi fericita cu un alt tip. Sau ceva de genu. Chiar nu merita sa se bata aia doi pentru o tampenie. Daca tie nici macar nu iti place de el. Sincer nu merita!
Sper ca te-am ajutat. Funda?