| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit din nou de prieten si eu am facut-o crying iar acum sufar extrem de mult nu-l vreau inapoi vreau doar un sfat
FUNDA

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu ai fost cea care a pus punct relatiei nu ar trebui sa suferi[extrem de mult], daca nu il vrei inapoi atunci ocupa-ti timpul cu altceva, fa ti prieteni noi, iesi si distreaza-te

| Azµre a răspuns:

Sfatul este să îți vezi înainte de viitor și să lași trecutul. Asta e ai pierdut virginitatea cu el n-are rost să te consumi atât. Multă Sănătate.

| greyhound a răspuns:

Nu-ti mai plange de mila, ca nu e sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai? 17?
cred ca nu suferi, mai repede cred ca te supara ca nu este la picioarele tale sau simtul posesivitatii dezvoltat. ceva spart... tot cioburi lipite se numeste. cauta altceva si fi mai atenta. ce-i stricat, stricat ramane, ce-ai ucis, ucis ramane.
daca te impaci, o sa vezi in timp ca ai gresit

| Elliana534 a răspuns:

Tu nu ai ce sa-i faci, daca vb cu el si altele rasucesti mai mult cutitu in rana. O inima franta se vindeca cu timpul nu cu cuvinte

| Corasonsalvaje a răspuns:

Pai daca suferi de ce te-ai despartit de el si dc nu vrei sa va impacati? Eu zic ca daca suferi trebuie sa va impacati daca nu.n-ai de ce sa suferi tu ai aleshappy

| CominxIonut a răspuns:

Nu-l contacta nu-i trimite mesaje prin prieteni si incearca ceva nou!

| laura199430 a răspuns:

Pai de ce suferi extrem de mult daca tot tu ai pus punct relatiei? ocupa-ti timpul cu tot felul de activitati, iesi pe afara, scapa de toate lucrurilecare iti aduc aminte de el ...sau, gandeste-te mai bine la ceea ce simti si fa cum crezi tu ca e mai binewinking bafta multa happy