| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat cum sa fac sa uit pe cineva si sa nu mai sufar?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand trebuie sa constientizezi ca acea persoana nu te-a meritat. Daca tu te gandesti zilnic ca daca ar dori sa va impacati ai face-o nu e bine deloc. Trebuie in primul rand sa iti spui ca s-a terminat orice a fost intre voi. Incearca sa iesi cu prietenii mai des si sa iti gasesti o preocupare. Sunt si alte persoane care stiu sa iubeasca.

| 61n4 a răspuns:

Pf...naspa treaba
.
sunt in aceeasi sit big grin

omoara-ti timpul si cu cele mai neinsemnate lucruri...nu merita si mai tarziu o sa-ti para rau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu mai pui la suflet. Ai să-ți revii cu trecerea timpului și în momentul când ai mai mulți prieteni lângă tine mai uiți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaseste pe altcinevahappyla mine merge