| VodkaCoca a întrebat:

M'am despartzit de prietenul meu acum 2 zile, eu ca sa'l fac gelos am iesit cu altul la disco, el a iesit cu alta la disco, suntem amandoi foarte orgoliosi, bine de cate ori ne'am certat am mai lasat de la mine ca sa nu ne despartim, aseara am vb cu el pe mes mi-a spus sa fiu iubita, ca nu ma va uita niciodata, mai multe chestii. Eu vreau sa ma impac cu el si el zice ca e mai bine sa ramanem amici, acum din cate am intzeles sta cu fata asta, nu imi spuneti ca mai sunt baieti s'au ceva de genu, sincer nu stiu daca in momentul cand ma gandesc in minte incerc sa ma conving ca mi'e indiferent s'au. De anumite ori cand ma gandesc imi zic si eu baieti mai sunt asta este am propuneri de la alti baieti dar il vreau pe el, as incerca sa ii spun cu adevarat ce simt, dar el e foarte orgolios si mi'e teme de un nu, azi el inca mai avea o poza cu mine pe hi5 si i'am zis sa o stearga laughing. straight face. Baiatul cu care am fost la disco e mult mai frumos ca el la aspect/imbracaminte/comportament, dar eu il vreau pe fostul, nu stiu daca e o obsesie s'au din orgoliu.

Răspuns Câştigător
| jocnecurat a răspuns:

Ai putea sa incerci dar,,, pentru ce? Daca nu il iubesti ce rost are,,, tu ccrezi ca el nu simte asta? Mi s-a intamplat la fel de cateva ori. Fata orgolioasa fiind ca tine... lol a venit sa imi spuna sa ne impacam si apoi i-am zis NU! Ce rost are? Acum tu sti mai bine ce vrei si ai putea incerca,,, ce ai de pierdut?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De ce i-ai dat papucii daca il vrei, de ce ai iesit cu altul daca vrei sa fi cu el?
Pentru ce toate prostiile astea daca nu din cauza ca esti imatura si orgolioasa.
Ce credeai, ca saracul o sa vina in 4 labe sa-si ceara scuze? Bravo lui!
Unde ai scuipat tu vroiai sa linga el?! Scoate-ti fumurile din cap ca asa o sa ajungi o oportunista!

| Bacemi a răspuns:

Inchide capitolul si mergi mai departe. Pur si simplu ai vazut ca nu a iesit cum ai vrut tu si de asta vrei sa va impacati. Daca spui ca baiatul celalalt e mai frumos e clar ca nu simti prea multe pentru acesta. E doar o iluzie sau o aroganta la maxim din partea ta.

| gigiro a răspuns:

Acesta nu e orgoliu, cand ai orgoliu esti mandru de ce faci, de cum esti.Sunteti amandoi doi copii fara minte. Amandoi v-ati gasit asa de repede inlocuitori intr-o zi? Ce inseamna asta? Nici unul nu o sa mai aveti incredere unul in altul, tot timpul va exista o umbra de indoiala.

| VodkaCoca explică:

Tin sa mentionez de iubit nu il iubesc dupa 3 luni, dar tzin mult la el.

| VodkaCoca explică:

@bacemi nu e ca daca spun ca un baiat e mai dragut se imbraca mult mai bine si are un comportament total diferit de fostul meu nu inseamna ca nu simt nimic pentru fostul, da tzin la el, adica faptul ca tu daca vezi o fata mai frumoasa ca prietena ta asta e dar sa recunoastem adevarul nu e ca daca stai impreuna cu o pers aia e cea mai frumoasa, da asta poti sa ii spui ei asa sa o faci sa se simta bine, dar stii cum e ochii vad inima cerewinking

| al3cse a răspuns:

Mai trebuie sa stii ce vrei! Si na nu e bine sa il faci gelos ca o sa urasti chestia asta mai tarziu.

| babyalexa a răspuns:

Fata draga minti de rupi si nu sunt singura care spune asta. te-ai incurcat in intrebari si nu este frumos.de curiozitate ti-am citit toate intrebarile si nu pot spune decat ca ai o imaginatie bogata rau.ai grija de tine si traieste viata asa cum este nu o inventa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunteti orgoliosi amindoi nu o sa formati in ruptul capului un cuplu, imi pare rau sa o zic dar o sa aveti parte numai de contradictii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutza nu se procedeaza asa. ce-ai rezolvat ca ai iesit cu altul? ai dat dovada de faptul ca nu te-a interesat cine stie cat de el, chiar daca din orgoliu.asa ceva nu se mai face, sunt copilarii astea.nu stiu cati ani ai. dupa parerea mea, daca zici ca va certati si ca trebuia sa lasi tu de la tine inseamna ca nu e el cel sortit sa-ti fie alaturi.incearca sa te obisnuiesti cu ideea.eu m-am desp dupa 3 ani de relatie si dupa nici o luna el s-a casatorit si urm sa fie tatic.viata merge mai departe, si eu am suferit dar daca nu e sa fie nu poti face nimic altceva decat sa te conformezi cu ideea. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma dar cred ca e vina ta. tu de ce ai iesit cu altul daca il placi pe fostul? deci tu crezi ca nu il iubesti? atunci de ce nu poti sa stai fara el? iti dau dreptate:nu il iubesti ca daca il iubeai nu ieseai cu altul.nu vreau sa te critic dar si eu am suferit in dragoste pentru ca prietenul meu avea pe alta dar nu m-am lasat batuta.am asteptat iar acum sunt cu el