| cocacola_7814 a întrebat:

Buna sunt clasa a 8a si am avut primul meu prieten care este in clasa a7a dar el normal trebuia sa fie a 8a dar o avut un accident in clasa a4a si o ramas in fine am fost cu el vreo 5 zile iar el mi-o zis ca nu mai vrea sa fim impreuna pentru. ca ma strica si ca eu sunt o fata linistita eu am plans...ma gandeam mult la el iar dupa cateva zile am iesit cu trup afara si o venit si el o stat langa mine pe banca eu eram doar in tricou si i'am cerut bluza unuia dintre baieti pentru ca imi era frig si el o zis ca si lui ii este si cum stateam ne'am pus'o peste noi si sateam unu langa altu sub bluza. El tot trimitea mesaje pe mess cu cine vorbeste si din astea si eu nu intram pe el pana la urma o intrat el am vorbit era sec. Dupa cateva zile o intrat pe mine si am vorbit ce am vorbit si mo intrebat daca vreau sa ne impacam si eu a 2a zi i'am zis la scoala ca da apoi peste 4 zile mi-o facut o faza am crezut ca m'a mintit si eu i'am trimis un sms cu mi-a parut bine dupa aia pe mess am vorbit cu el si ne'am despartit oficial si mi-o zis ca tine la mine si eu i'am zis ca tin la el dar nu mai are rost sa fim impreuna. Dar mi greu pentru. ca eu tin la el cum mult si il tot visez 3 nopti la rand am visat cu el...si ma tot gandesc la el prea mult ascult melodii triste si am aflat de la o fata mi-o trimis ce o vorbit cu el pe mess si eu zis ca oricum nu se mai impaca cu mine ca si'o gasit pe alta dar el nu ii genu sa tina l o relatie si din cate am inteles eu am fost singura fata cu care s'o afisat pe afara asta mi'or zis cei din trupa mea care stau mult cu el ce sa fac? eu as vrea sa ma impac cu el dar situ ca nu o sa tina si ca nu merita

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Sfatul meu este,,incercarea moarte n-are'', sa te duci la el si sa lamuresti lucrurile, daca tu mai simti ceva pentru el si el pentru tine e pacat sa nu va impacati pentru ca dupa aceea s-ar putea sa-ti para rau ca nu te-ai impaca cu el cand trebuia...

| ionut1369 a răspuns:

Asa...si cu ce ai vrea sa te ajute lumea?

| Johnny_3066 a răspuns:

Nu t impaka cu elwinking