| ZapacealaAa a întrebat:

M-am gandit sa-i ofer prietenului meu de ziua noastra, un cadou mai putin obisnuit, ceva handmade. Si m-am gandit asa, o steluta mare care sa fie steaua noastra si 11 stelute mai mici pe care sa scriu niste cuvinte care ne-au marcat relatia, toate sa simbolizeze anul ce a trecut. Am nevoie de 11 cuvinte legate de dragoste, m-as bucur mult daca mi0ati da niste idei. Multumesc! happy

13 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

-Iubirea noastra va straluci precum stelele pe cerul unei nopti de vara-. Iubirea sa fie a 12 stea tine mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de stelute?

| ZapacealaAa explică (pentru anonim_4396):

Cea mare din lut si celelalte din carton

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Dragut. nu le poti face o poza sa le vad si eu ca sunt tare curioasabatting eyelashes

| ZapacealaAa explică (pentru anonim_4396):

Astazi am descoperit ca nu mai pot folosi lutul ca este deja intarit straight face dar am gasit altceva...niste sticle de bere cu mesaj big grin daca vrei iti pot da link-ul sa vezi despre ce e vorba happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Astept link-ul happy

| ZapacealaAa explică (pentru anonim_4396):

Http://ilovehandmade.ro/......ostitilor/

Eu am folosit ideea 5, o sa iti arat daca vrei si cum a iesit :D dar mi-au placut si ideeile 1 si 2 :D let's go creativity :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZapacealaAa):

Ce dragut puppy dog eyes! Da as vrea sa le vad.

| LineGuide a răspuns:

Intelegere, si poate ceva amuzant, o gluma intre voi, o data importanta, ceva legat de o cearta care v-a legat mai tare in trecut, numele persoanelor care v-au ajutat sa fi-ti impreuna, datele voastre de nastere, etc, etc

| andru10best a răspuns:

„În fiecare clipă eşti în gândul meu!"

„Zâmbetul tău mă face fericită!"

„Eşti primul meu gând când mă trezesc!"

„Mă faci fericită când mă priveşti!"

„Vreau să te sărut în fiecare clipă!"

„Aş vrea să opresc timpul când sunt cu tine!"

„De abia aştept să te ţin în braţe!"

„Iubirea mea pentru tine este atât de mare, că nu se poate măsura!"

„Până să te întâlnesc, viaţa mea era fără sens!"

„Este atât de frumos să te iubesc!"

„Viaţa este colorată când eşti lângă mine!"

„Te iubesc pentru tot ceea ce eşti tu!"

„Fiecare zi când eşti cu mine este o sărbătoare!"

„Zilele sunt lungi când nu te văd!"

| alexandru112211 a răspuns:

Ma ierti ca voi fi nesimtit?

Handmade ha smug?laughing if you know what i mean

| ZapacealaAa explică (pentru alexandru112211):

laughing chiar a prins gluma smug acum daca tot ai incercat un raspuns, ce zici de ceva idei? 2, 3, 11 cuvinte? big grin