| Angel_8045 a întrebat:

Salut,se apropiez ziua prietenului meu...vreau sa-i fac cadou o cana si am nevoie de niste idei ce as putea sa scriu pe acea cana? va rog mult...

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Vrei sa ii cumperi o cana de ziua lui? Saracu de el, probabil la anul ii cumperi sosete sau un intrerupator.

| YONTU a răspuns:

Nu bea din cana, pestii fac s** in ea!
P:S: sau traditionalul "La Multi Ani!"

| Georgy090 a răspuns:

Pai pe ea poti sa scrii "La multi ani *****"
Sau "*****" Poti sa desenezi niste masini si acolo sa scrii si numele lui. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| LolaKiss a răspuns:

Poti sa pui o poza cu voi 2.

| onlychangeforlove a răspuns:

Eu zic ca o poza face cat o mie de cuvinte. editeaza o poza cu voi in photoscape sau mai bine. daca stii sa lucrezi in photoshop pune poza pe un stick si intereseaza-te daca la tine in oras, in marile mall`uri sunt ateliere de imprimat..si ii poti face cadou o cana sau o perna.love struck

| xshop a răspuns:

Eu o am asta http://adf.ly/AYasH