| Unicucebeea a întrebat:

M-am imprietenit cu un tip cu 2 ani mai mare ca mine intr-un loc unde stateam mai multi,ma lua mereu dupa talie,mereu ne tachinam,ma gadila mereu,ma pupa pe obraz, m-a pus la el in brate si tot felul puppy dog eyes.Bun,dupa am inceput sa vorbim non-stop pe facebook si mesaje puppy dog eyes Am iesit odata, am iesit a2a oara. Se purta super cand ieseam,adica ne imbratisam des,ne spuneam lucruri dragute, se uita dragut la mine puppy dog eyes. Oare vom fi impreuna? Va face el primul pas? Ne cunoastem de aproape o luna puppy dog eyes Ce credeti? straight face

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai bine te-ai intreba: oare e bine ceea ce am facut? Oare sunt de lemn de m-a sarutat pe obraz? Oare m-a pus singura la el in brate? Si toate acestea fara sa ma impotrivesc?
De ce nu te-ai impotrivit? Intreaba-te de ce trebuie sa te impotrivesti pana la casatorie.
Macar ca ai facut aceste lucruri, vei lua hotararea sa te impotrivesti? Tu singura vei suferi dupa aceea daca nu te vei impotrivi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui cu primul pas?

| ONElena11 a răspuns:

Fa ce crezi ca e mai bine pentru tine

| caus3lov3ya a răspuns:

Ce dlaguuuuuu :o3 awwww exact ca iubitu meu :X ieeeeee 2 fete pe siteul asta care sunt fericiteeeeeee! bate cupa

| teo2345 a răspuns:

"Primul pas" in ce sens, voi nu usteti impreuna!

| Koryna_Inna_1995 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa faca el primul pas. Daca se poarta asa frumoswinking Bafta :*

| LanaDelReyandBirdy a răspuns:

Da, cu siguranţă veţi fi împreună. Dar aşteaptă să facă el primul pas. happy