| Rosabluee97 a întrebat:

happy Cu 2 zile inainte de revelion, m-am dus la munte si acolo m-am intalnit cu un fost coleg, dar si cu un prieten de-al lui. Mie a inceput sa-mi placa de acest baiat si chiar ne intelegeam foarte bine. A doua zi dupa ce de abia ne cunoscusem, a inceput sa fie foarte apropiat de mine, venea tot timpul si ma lua in brate si ma pupa pe obraz si stateam tot timpul impreuna. Imi trimitea si mesaje dragute cu :* in care imi spunea ca ma pupa si multe alte chestii si mereu statea langa mine.
Cand ne-am intors inapoi acasa, vorbeam intr-o seara pe mess si m-a intrebat ce parere am despre o fata ca ii place de ea. Atunci, parca totul nu mai avea nicio claritate, mai ales ca toti ceilalti amici ai nostri care erau acolo incepusera sa creada ca intre noi e ceva.Ce sa cred? Ca s-a distrat tot timpul cat a stat la munte si ca de fapt nu a simtit nimic niciodata?sadsad

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cred ca a vrut sa te puna la incercare!
Sa fim seriosi, tocmai pe tine s-a gasit sa te intrebe nu are un prieten bun caruia ii povesteste tot, a vrut sa vada reactia ta, sa vada ce spui si daca te deranjeaza!
Asa in joaca, mai cu indirecte spune-i ca exista o fata caruia i-ar sta foarte bine langa el si ii trimiti o poza frumoasa cu tine!

| mona a răspuns:

Nu cred ca doar s a distrat, eu cred ca baiatul chiar te place

| STEFANXxX a răspuns:

Pai,eu cred ca el iubeste cand in apropierea lui este vreo fata frumoasa, si normal toti baietii iubesc asta(in afara de homosexuali).Si cred ca s-a indragostit de tine, dar nu chiar atat de mult decat de persoana aceea.Eu cred ca ar trebui sa vb cu el de ce s-a comportat cu tine in asa fel la munte si de ce te-a intrebat de fata aia.

| Azµre a răspuns:

Poate te testa vroia să vadă dacă ești geloasă în felul acesta să-și dea seama dacă îl placi...