| marius1995 a întrebat:

M-am indragostii de prietena mea cea mai bunastraight face ce sa fac? cele mai bune sfaturi funa!

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

De preferat sa nu... in timp ai sa-ti pierzi cea mai buna prietena. acum tu stii cel mai bine cum este si ce-i de facut, nu noi. eu ti-am dat cel mai realist sfat...

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu faci nimic pentru ca risti sa pierzi prietenia cu ea

Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Incearca sa afli mai intai daca si ea te place macar putin,poti face acest lucru rugand un prieten in care poti avea incredere,sa o intrebe la scoala sau pe mess/facebook,daca te place,iar apoi daca vei afla ca te place,poti incerca sa-i spui fata in fata sau pe mess/facebook ca o placi,si (in caz ca vrei sa fiti impreuna) o poti intreba daca vrea sa fiti impreuna,si daca nu te place incearca s-o faci sa te placa, faceti glume, vorbiti mai mult, iar apararea cand are o problema, ajut-o cand are nevoie etc.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti e cea mai buna prietena cu atat mai bine. Doar spune-i ce simti poate si ea simte la fel

| bogdan72 a răspuns:

Sa nu crezi in filme. Cel mai bun sfat pe care il am la indemana la momentul asta.

| thefighter1 a răspuns:

Iesi 1 saptamana cu ea prin oras, distrati-va, simtiti-va bine, apoi 1 saptamana nu o baga deloc in seama. dupa aia te descurci

| Strumpfi a răspuns:

Tocmai pentru ca e prietena ta cea mai buna ar trebui sa ii spui. Poate are si ea aceleasi sentimente, dar daca nu macar va sti ca ai fost sincer cu ea si ca nu i-ai ascuns.:*