| Alexutza12 a întrebat:

Buna!happy
As vrea si eu niste statusuri gen: asta mica!happy
Multumesc!:*
La cele mai bune dau funa`:X!

Răspuns Câştigător
| bebitza_3952 a răspuns:

As vrea sa cred in vraja ta Dar tot ce.mi spui e bla bla

Am O`o NeBunie:-x`Care Iti Place Tie`. Am Un Stil Aparte.Eu Nu Sunt`h Ca Toathe

Na`Citeste, Retine, Baga Bine in cap.Si nu uita` nici intr-un veac.`Ea e fetita ce ti-a pus capac!

Crezi ca ma Faci geloasa Cu naspetha Ta Nu fraiere.nu`mi pasaa`. Oricum te Doare cand Ma Privesti din Departare Iar cand te uiti La poza mea te Doare Inima! Lasa'ma pe mine.Mi`e mai bine Fara tine.O daa mlt mai bine

Ea :]´ e Ea Nu s'compară Cu ´ toate *** ` Dn ´ viata Ta ´ •
Spwi ´ c-i Puscoaică ´ Sii nutsi plke ´ asa Da ´:] ´ asa cum e Ea. Tsia furat inima? •
Am fost si voii` fii`! Aceea fata cuminte Cu gandurii` relee` in mintee
Asta mică e mereu cu zâmbetul pe buze, nu se stresează, nu prea o interesează ceea ce urmeaza
sunt o mica finetze invidiata de multe zdrente!
Nu Sunt O Sfanta Da` Nici O Vagaboanta. Imi PlaC Baietzii Care Se Poarta Bine Cu o Fata `
~.*Ma PoRt ca Un CoPiL.sI stiu K nu e Bn.Si cand nE e FoArTe Bn, E cV cE nu ' mI cOnViNe Si Ma aCcEpTi AsA cum Sunt.de ' asta Pt Mn EsTi CeL mai ScUmP de pE pamant[ ]

♦Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata uneori.Dar niciodata asta nu-l va deranja.El ma iubeste asa.

*Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X
Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"

Sunt o fata cu mult chic m`am nascut sha te oftik!

Sunt o floare,sunt un crin,sunt parfumul ce`l mai fin, sunt parfumul tinereti, dupa care mor baieti!

5 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa iti placa:x:*

| Christal a răspuns:

What the fuck?!

| Grimalkin a răspuns:

Batman!

| Dσℓℓу a răspuns:

Asta mica, promite cica ca va fi o buna gagica!

| Alexutza12 explică:

Mersi muult!:*